Выполнение измерений факторов риска, в рабочей среде, в удобное для Вас время!

Получите консультацию по телефону:

+371 26555704

Наш специалист свяжется с вами

Наш специалист свяжется с вами

Записаться на измерения легко

1-110px

и получите предложение по цене на выбранные Вами измерения

2-110px

МЫ ОТПРАВИМ ВАМ ПРЕДЛОЖЕНИЕ

и договоримся о визите в удобное для Вас время

3-110px

СДЕЛАЕМ НЕОБХОДИМЫЕ ИЗМЕРЕНИЯ

и лабораторные результаты Вы получите в течении 3 рабочих дней

ML-logo-sm-0s

О лаборатории

Измерительная лаборатория SIA «Metrio» является лабораторией, аккредитованной Латвийским национальным бюро аккредитации (LATAK) в соответствии со стандартом LVS NE ISO / IEC 17025: 2017, с регистрационным номером LATAK-Т-616-00-2019.Измерительная лаборатория оснащена измерительным оборудованием последнего поколения, признанным во всех государствах-членах Европейского Союза и в других странах мира, с соответствующим квалифицированным персоналом - профессионалами отрасли с многолетним опытом работы в этой сфере.

Приборы для измерения

Отзывы

Ilva Paltere

Kvalitātes vadības speciāliste
Patīkama sadarbība un komunikācija, kā arī kvalitatīvs un laicīgs darba izpildījums. Īpašs paldies Kristīnei Ragausei par pacietību un pielāgošanos mūsu darba specifikai.

SIA “Tukuma Siltums”

Valdes loceklis Gundars Kūla
Vēlamies pateikt lielu paldies SIA “METRIO” par ātru, teicamu, laipnu komunikāciju un ātru, kvalitatīvu mērījumu darba veikšanu mūsu SIA “Tukuma Siltums” katlu mājās. Prieks sadarboties!!

KOBLENZ DROŠĪBA

Paldies par lielisko sadarbību un pamatoto informācijas sniegšanu. Par noteikto mērījumu veikšanu dažādās darba situācijās. Ļoti patika, ka arī darbiniekiem uzreiz tika izskaidrots kādi mērījumi tiks veikti un sniegtas atbildes uz viņu uzdotajiem jautājumiem. Noteikti arī turpmāk turpināsim sadarbību, lai veiktu darba vides mērījumus, atbilstoši darba vides riska novērtējumam. Lai Jums izdodas. Un uz turpmāku sadarbību.

Rīgas Geštalta Instituts

Viss bija lieliski, paldies!

SIA "HARDEX Baltic"

Valdes loceklis Arnis Arbeiters
Pamatojoties uz noslēgto līgumu starp SIA "METRIO" un SIA "HARDEX Baltic"par pakalpojumu izmantošanu, šā gada aprīlī veicām darba riska faktoru laboratoriskos mērījumus SIA HARDEX Baltic birojā. Laboratoriskos pētījumus veica, ļoti zinoša un kompetenta speciāliste- Kristīne Ragause. Jau pašā vizītes sākumā tika izskaidrots šo mērījumu nepieciešamība, visi plusi un mīnusi, kas turpmāk ļauj ātrāk novērst dažāda veida trūkumus darbinieku darba vietās. Mērījumiem tika izmantoti laborantam pieejami speciāli mērījuma aparāti, kas kvalitatīvi nolasa mērījumus, gaismas apgaismojumu, mitrumu telpās utt. Pēc mērījumu pabeigšamas, speciāliste pati sagatavo biroja plānu, ja to nav iespējams dabūt no biroja nomnieka, kā arī neilgā laika periodā, tiek sagatavots apraksts un slēdzieni pēc veiktajiem mērījumiem. Esam ļoti apmierināti ar šo sniegto pakalpojumu, ar augsto atbildības sajūtu no Kristīnes puses, un sniegtiem loģiskiem skaidrojumiem pašā atzinumā. Cerot uz turpmāko sadarbību, Patiesā cienā.

Ивета Путка

Менеджер по производству SIA “SADONI Global”
Esam sadarbojušies tikai 1 reizi, bet, kad būs nepieciešamība – noteikti izmantosim atkal. Lieliska attieksme, viss tika izdarīts laikā. Jau esmu ieteikusi citiem, kam varētu būt nepieciešamība pēc tādiem mērījumiem.

Radošā darbnīca 9 otas

Radošā darbnīca 9otas izsaka pateicību SIA “METRIO” par operatīvu darbu - mērījumu veikšanu darbnīcas telpās. Neizsakāms prieks par darbu operativitāti, un kvalitāti. Par laipnu apkalpojošo personālu. Kā arī par dotajiem noderīgiem padomiem ceļā uz risinājumu. Paldies!

Lāsma Muižniece

SIA “Arbo Windows”
SIA “Metrio” veica apgaismojuma mērījumus SIA “Arbo Windows” stikla ražotnē. Esam ļoti apmierināti ar kvalitatīvi veikto darbu un izsniegto pārskatu par veikto mērījumu rezultātiem. Ātrā laikā saņēmām vajadzīgās atbildes. Jāpiemin, ka augsti novērtējam arī raito komunikāciju ar SIA “Metrio” darbiniekiem!

Lāsma Muižniece

SIA “Arbo Windows”
SIA “Metrio” veica apgaismojuma mērījumus SIA “Arbo Windows” stikla ražotnē. Esam ļoti apmierināti ar kvalitatīvi veikto darbu un izsniegto pārskatu par veikto mērījumu rezultātiem. Ātrā laikā saņēmām vajadzīgās atbildes. Jāpiemin, ka augsti novērtējam arī raito komunikāciju ar SIA “Metrio” darbiniekiem!

Jānis Sproģis-Nuka

Valdes loceklis
Vēlamies pateikt lielu paldies SIA “METRIO” par ātro, precīzo un kvalitatīvo darbu veicot apgaismojuma mērījumus mūsu Privātajā pirmsskolas izglītības iestādē “Mazais gudrinieks”. Ja visi sadarbības partneri strādātu tādā līmenī, tad noteikti pirmsskolas izglītības iestādes atvēršanas process būtu daudz vieglāks un patīkamāks. Paldies SIA “METRIO” un personīgi Kristīnei Ragausei!

SIA ''EVOPIPES"

Šogad 2019, gadā sadarbībā ar SIA "METRIO" veicām darba vides mērījumus. Apliecinām, SIA "METRIO" noteiktos darbus sniedza atbildīgi, kvalitatīvi un noteiktajos termiņos. Uzņēmums strādā profesionāli, īpašu uzmanību pievēršot vēlmju izzināšanai un apkalpošanai. Sadarbības periodā SIA "METRIO" sevi ir pierādījis kā drošu partneri, kas veic uzticētos darbus augstā kvalitātē un norunātajos termiņos. Jau kopš pirmās sadarbības dienas SIA "METRIO" strādā precīzi un atbildīgi. īpaši jāakcentē atsaucīgā un kompetentā komanda, ar kuru vienmēr ir patīkami sadarboties.

Jekaterina Binklere

Valdes locekle
2019. gada 7. maijā uzsākām sadarbību ar mērījumu laboratoriju SIA "METRIO", kas veic darba vides mērījumus. SIA "METRIO" veica vibrācijas mērījumus mūsu uzņēmuma AS "KONIG Distribution" mašīnām. SIA "METRIO" noteiktos darbus sniedza atbildīgi, kvalitatīvi un noteiktajos termiņos. Sadarbības rezultātā ir izveidojusies laba komunikācija ar uzņēmuma SIA "METRIO" speciālistiem un mūsu uzņēmuma kontaktpersonām. Esam apmierināti ar SIA "METRIO" darbu un ceram uz turpmāko sadarbību, kā arī iesakām mērījumu laboratoriju "SIA METRIO" kā profesionālu, uz klientu orientētu un atbildīgu sadarbības partneri.

Jolanta Jurāne

Darba aizsardzības vecākā speciāliste
SIA “Mācību centrs Liepa” izsaka pateicību mūsu sadarbības partnerim darba vides mērījumos SIA “Metrio” par veikto darbu. Vēlamies atzīmēt, ka kopīgā sadarbība ir bijusi profesionāla, pozitīva un kvalitatīva, ceram uz veiksmīgu sadarbību arī turpmāk.

Контакты

ТЕЛЕФОН

Э-ПОЧТА

РЕКВИЗИТЫ

SIA “METRIO”
Juridiskā adrese: Salaspils iela 12 k/5-48, Rīga, LV-1057;
Reģ. nr. 50203164901
PVN maks. Nr. LV50203164901
AS Citadele banka
Kods: PARXLV
Konta Nr.: LV13PARX0021105530001

Задайте свой вопрос здесь

Записаться на консультацию очень легко! Заполните информацию о себе, и наш специалист свяжется с вами по телефону и ответит на любые ваши вопросы.

Получите консультацию по телефону:

Наш специалист свяжется с вами

Open chat
Sākt čatu
Sveiki! Kā mēs varam jums palīdzēt?